Ми організуємо для вас фотосесію, де ви зможете приміряти на себе нові образи: відчайдушного дуелянта, відважної амазонки, мужнього лицаря і середньовічної красуні, пірата і мушкетера, героя фентезі й історичних романів. А якщо ви прийдете з друзями, наш режисер допоможе вам створити яскраві та сюжетні групові фотографії.

Приходьте до нас, і у вас будуть фотографії вашої дитини та її друзів в образах казкових героїв. Ми вам із задоволенням в цьому допоможемо.

Романтична фотосесія – чудовий подарунок для закоханої пари. Дозвольте перетворити вас хоч на годину, наприклад, на гарячого іспанського кабальєро і пристрасну сеньйориту.

Раз на місяць, у вихідні дні, прийміть участь в наших тематичних фотосесіях. Про місце, час і тему фотосесії дізнайтеся у нас.

Приміряйте новий імідж своєї згуртованої команди: дружина та бояри київського князя, команда піратського корабля й інше, на вашому командоутворюючому заході. Ми вам в цьому посприяємо.

А ще кінні фотосесії. Фотосесії можуть бути перенесені на вашу територію, ми надаємо костюми і реквізит. У вас немає хорошого фотографа? А в нас – є, та ще й з фотопринтером і моментальною видачею фотографій! Наші аніматори допоможуть вам підібрати костюми, реквізит і декорації.

Fotosessiya
Fotosessiya
Fotosessiya
Fotosessiya
Fotosessiya
Fotosessiya
Fotosessiya
Fotosessiya
Fotosessiya
Fotosessiya
Fotosessiya
Fotosessiya
portrait
romantik
ukrainka
ukrainka